Vojvode Šupljikca 19
+381 11 3088 048
+381 66 550 5000
Miloja Pavlovića 10
Hotel Sandos Playacar je hotel sa pet zvezdica, smešten u Playa del Carmen. Smešten je na jednoj od najlepših plaža na rivijeri Maja. Ustanova koja ima uslugu all inclusive nudi gostu širok spektar pogodnosti, zabave i razonode.
Među atrakcijama ovog hotelskog kompleksa koji nudi sveobuhvatni paket, osim hrane i pića, posebno se ističe široka ponuda porodičnih aktivnosti. Svi gosti mogu uživati u opsežnom programu emisija s najboljim zabavljačima. Hotel se nalazi u blizini važnih prirodnih i arheoloških nalazišta. Udaljen je 61 kilometar od međunarodnog aerodroma Cancun.
Izbor restorana u ovom kompleksu vrlo je raznolik. Na Grand Buffetu gosti mogu uživati u najboljim internacionalnim jelima, kao što je Festival Grand Buffet, veliki, obnovljeni objekat. Ljubitelji francuske kuhinje moći će probati najbolja jela u Le Gourmet-u, a ljubitelji argentinske gastronomije uživa će u El Gauchou.
S druge strane, pored glavnog bara u predvorju, hotel ima 2 bara na bazenu, bar na plaži, bar za igre, gde se najmlađi mogu zabavljati, te još 3 bara sa grickalicama i kvalitetnijim pićima
Ovaj hotel nudi 4 mogućnosti smeštaja prema potrebama gostiju. Deo ka plaži idealan je za porodice koje žele biti udaljene nekoliko koraka od plaže i bazena. Deo Royal Elite Haciendas je deo apartmana grupisanih u obnovljene vile. Svaka vila ima 8 apartmana u kojima možete uživati u vlastitom jacuzziju, solarijumu i bazenu.
Opcija Select Club je samo za odrasle. Ovo područje nalazi se oko ekskluzivnog bazena u stilu lagune sa vlastitim barom za kupanje i jacuzzijem. Nudi i izbor vrhunskih pića i roštilja u popodnevnim satima.
Konačno, Hotel Sandos Playacar gostima stavlja na raspolaganje porodični sektor Riviera, koji nudi prostrane Junior Suites s pogledom na vrtove, bazen ili tropsku vegetaciju.
– Standard: pogodno za porodice, jer ima raspoloživost za 4 osobe ako su dvoje od njih deca. 31 m2 s balkonom i pogledom na vrt ili bazen.
– Junior Suite Riviera: 52 m2, ima sobu s kaučem na razvlačenje, pogodnu za do 5 osoba i balkon s pogledom. Ova je opcija dostupna odraslima samo uz ekskluzivni pristup bazenu.
– Hacienda Junior Suite: 36 m2 s ugodnim boravkom za do 5 osoba.
– Hacienda Suite: 36 m2 sa maksimalno 5 osoba, opremljena terasa, bazen i jacuzzi. Smešten u vilama kompleksa.
Sva jela, (buffet doručak, ručak švedski sto, bife večere ili a la carte) grickalice u bazenskim restoranima. Neograničena nacionalna pića, bezalkoholna pića, nacionalna i međunarodna vina i kokteli od 08.00 do 02.00, uključujući diskoteku (18+) tokom radnog vremena24-satna posluga u sobu, uključen Tenis (neograničena upotreba terena u toku radnog vremena i uz prethodnu rezervaciju) Uključuje opremu (lopte i reketa), potrebna sportska odeća i obuća. Centar za vodene sportove sa ronjenjem (besplatni demo bazen, jednokratno po boravku) oprema za ronjenje (1 sat dnevno), jedrenje * i kajaci * (* lekcije nisu uključene, naknada osiguranja se naplaćuje) Teretana: upotreba opreme za vežbanje i saunu.
(18+ godina) Spa centar: Bazen i solarijum samo za odrasle Igraonica: bilijar, ping pong, backgammon, šah, domine i karte. Dnevni program aktivnosti: Časovi aerobika, istezanja i aktivnosti na plaži. Igre na bazenu i vodeni aerobik. Košarka na vodi. Biciklističke ture u toku dana. Večernja zabava: Šou i tematske večeri u pozorištu. Potpuni raspored aktivnosti sa našom zabavnom i sportskom opremom.
Ostale aktivnosti (uz doplatu) Sportski ribolov Izleti za ronjenje Izleti: Arheološka nalazišta Tulum, Koba, Chichen Itza, Ekološki park Kscaret, Ksel-Ha i drugi Motorni vodeni sportovi. Služba čuvanja dece. Golf (u blizini). Svadbeni sadržaji